Apie mus

UAB ,,MENDESA“ – statybų įmonė, atliekanti sienų tinkavimo ir dažymo darbus Vilniuje bei Vilniaus rajone, garsėjanti patrauklia tinkavimo kaina ir aukšta atliekamų darbų kokybe.

Tinkavimo įmonė turi daugiau nei 15 metų patirties vidaus apdailos srityje ir yra dirbusi su šimtais klientų, todėl gali užtikrinti nepriekaištingą paslaugos suteikimą nuo jos pradžios iki galo.

Orientuodamasi į profesionalią tinkavimo paslaugą, ši įmonė siūlo atsakingą bei kruopštų požiūrį į darbą, malonų bendravimą, sąžiningumą bei lankstumą sprendžiant įvairius klientams rūpimus klausimus.

Užsakovų patogumui įmonė taip pat siūlo iš anksto paskaičiuotų darbų sąmatų bei bendradarbiavimo sutarčių pasirašymo galimybę.

Užtikrinant visapusišką darbų kokybę bei remiantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais, UAB ,,MENDESA“ visiems atliktiems darbams suteikia 5 metų garantiją.

Teikdama patikimus, kokybiškus ir individualizuotus bei klientų poreikius atitinkančius sprendimus, įmonė siūlo ir itin profesionalų bei greitą aptarnavimą, kurio dėka tinkavimo darbai bei norimas namų apdailos rezultatas tampa dar greičiau įgyvendinami.

Koncentruojantis į esminį tikslą – nepriekaištingai atliktą sienų tinkavimą – įmonė yra pasiryžusi užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo lygį, kokybišką apdailą ir asmenines konsultacijas, kurių metu bus įvertinami į užsakovo norus orientuoti projekto sprendimai.

Kadangi tinkavimas yra atliekamas nuolat besitobulinančių ir naujovėmis besidominčių aukščiausios kvalifikacijos specialistų, turinčių didelę patirtį savo srityje, klientai gali būti užtikrinti tinkamiausiu paslaugos atlikimo variantu.

Tinkavimo darbai namuose, sandėliuose, pramoniniuose arba kitose pastatuose bus atlikti atsakingai, atsižvelgiant į visus klientų pageidavimus bei pasitelkiant kokybiškiausias medžiagas ir laiko patikrintą vokišką įrangą.
Įmonė, kuri dėl turimų įgūdžių, aukštos klasės profesionalumo bei klientus nuolat tenkinančio rezultato turi puikią reputaciją, per visą darbų istoriją neturėjo nei vieno nusivylusio kliento, kuris būtų nepatenkintas sienų tinkavimo kokybe.

Orientuodamasi į bet kokio sudėtingumo tinkavimo darbus ir specializuojantis vienoje srityje, UAB ,,MENDESA“ užtikrintai siūlo tai, ką išmano geriausiai – kokybišką sienų tinkavimą su garantuotu optimaliu kainos – kokybės santykiu.

1,000,000+

NUOTINKUOTŲ M²

760+

NUOTINKUOTŲ OBJEKTŲ

15+

METŲ PATIRTIES

Kodėl rinktis mus?

Nes tai yra vienas iš pagrindinių apdailos etapų. Nuo tinkuoto paviršiaus tiesiogiai priklauso estetinė lubų, sienų, durų ir langų išorinių kampų išvaizda jūsų namuose. Tinkamai atliktas sienų tinkavimas leidžia ne tik džiaugtis namų apdailos paviršiaus patvarumu bei ilgaamžiškumu, tačiau ir idealiai bei lygiai užbaigti apdailos darbus: pageidaujamas tapetavimo, plytelių, dažymo ir panašių baigiamųjų darbų estetinis rezultatas bei priešgaisrinė funkcija yra užtikrinami tik sklandaus tinkavimo proceso dėka. Dėl kokybiškai atliekamo tinkavimo, netinkamai apdirbtas mūras bei akytos medžiagos yra paslepiamos, o paviršius apsaugomas nuo atmosferos poveikio, galinčio pakenkti konstrukcijai, tuo pačiu iš esmės pagerinant garso bei šilumos izoliacines charakteristikas. Stilizuodamas vizualų pastatų / patalpų patrauklumą, tinkas jungia funkcionalumą bei estetinį įgyvendinimą ir yra vienas iš esminių interjero dizaino sprendimų. Atsižvelgiant į ilgą tinko apdailos tarnavimo laiką, jis suteikia puikią ilgalaikę vertę ir pageidaujamą rezultatą.

Susisiekite su mumis