Atsiliepimai iš mūsų klientų

Gabrielė K.

Kokybės ir pinigų santykis 100%, geri ir sąžiningi meistrai. Darbas atliktas greitai ir kokybiškai. Pateikta sąmata baigus darbus nepakito. Rekomenduojame

Dainius B.

Puiki komanda, punktualūs, išmanantys savo darbą.

Linas K.

Esu patenkintas, kad pasirinkau tinkavimo darbams UAB „Mendesa“. Tai patikima įmonė, kurios didžiausias privalumas – aukštos kokybės ir kainos santykis. Taip pat UAB „Mendesa“ aukštas aptarnavimo lygis, dalykiškai ir kultūringai bendrauja.

Greta T.

Prieš keletą mėnesių teko bendrauti su UAB „Mendesa“ įrenginėjant savo pirmąjį įsigytą būstą. Esu labai dėkinga už kokybiškai, sąžiningai, operatyviai atliktą darbą. Jeigu ateityje reikėtų dar syki įsirenginėti, nedvejodama samdyčiau šią įmonę.

Gintaras P.

Bendradarbiavimu su UAB „Mendesa“ esami labai patenkinti. Tai įmonė, kuri turi teisingą požiūrį į darbą ir klientą, sugeba lanksčiai žiūrėti į situacijas ir visuomet randa sprendimus.

Živilė P.

Ieškojome firmos, kuri per trumpą laiką atliktų sienų tinkavimo darbus name. Nutarę bendrauti su „Mendesa“, gavome tai, ko ir norėjome

Raimundas S.

Bendrovė darbams atlikti turi reikiamą tinkamą kvalifikaciją, technologinę įrangą bei naudoja kokybiškas medžiagas darbų įgyvendinimo metu. Tvarkingai ir laiku suvaldyti sutartiniai darbų procesai. Rekomenduoju UAB „Mendesa“ paslaugas!

Jolanta K.

Laba, aš prisidedu prie rekomendavimo. Mums MENDESA ir Giedriaus komanda tinkavo gyvenamąjį namą + garaža. Rezultatu esame labai patenkinti ir visuomet rekomenduojam

Darius Ž.

Kokybės ir pinigų santykis 100%, geri ir sąžiningi meistrai. Darbas atliktas greitai ir kokybiškai. Pateikta sąmata baigus darbus nepakito. Rekomenduojame

Gytis P.

Rekomenduoju! Tvarkingai, kokybiškai ir savarankiškai atliko sienų tinkavimo darbus. Dirba tikrai ne „aklai“, įvertina visus faktorius, pataria ir pasiūlo geriausią įmanomą variantą. Komunikacija su klientu – puiki. Galutines sąskaitas detalizavo, neaiškumus išaiškino. Esame labai patenkinti! Tikrai tęsime darbus kartu toliau. Rekomenduoju visiems kas nori gauti puikų, kokybišką galutinį rezultatą ir pamiršti senąjį „statybininkus reikia prižiūrėti“ mentalitetą.

Justina M.

UAB Mendesa – Giedriaus komanda tikrai nustebino savo darbais! Tikrai kruopščiai ir greitai atliko tinkavimo darbus! Neturiu priekaištų. Savo specialybės profai. Nenusivyliau ir bendravimu, viskas puikiai išaiškinta ir patarimų duota. Liuks komanda! Rekomenduoju.

Palikite atsiliepimą

Mūsu įmonė nuolat siekia tobulėti, todėl mes labai dėkingi už išsakytą nuomonę, pastabas ir komentarus.

Atsižvelgdami į juos, mes nuolat keliame savo darbų kokybę, todėl būsime labai dėkingi, jei savo atsiliepimu prisidėsite prie mūsų darbų kokybės gerinimo.

rating fields